Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai "Lielais Kristaps 2019"

Līdz šī gada 15. augustam Latvijas filmu producenti un autori aicināti pieteikt savas filmas Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps”. Mājaslapā var iepazīties ar Balvas nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu.

Kino balvai var pieteikt filmas, kas pirmizrādītas pēc 2018. gada 1. janvāra un nav piedalījušās iepriekšējā gada “Lielajā Kristapā”. Balvai var pieteikt Latvijā producētas jebkura garuma filmas, tajā skaitā kopražojuma filmas, - spēlfilmas, dokumentālās filmas, animācijas filmas, TV filmas un seriālus. Latvijas studenti, kurī apgūst filmu mākslu Latvijas vai ārvalstu augstskolās, aicināti pieteikt savas mācību ietvaros uzņemtās filmas studentu filmu konkursam. Filmu pieteikuma anketa atrodama mājas lapas sadaļā "Pieteikt filmu". 

Filmu izvērtēšana notiks divās kārtās, no šī gada 15. augusta līdz 20. septembrim ekspertu komisija atlasīs un izvirzīs nominantus labāko filmu kategorijās un 17 profesiju kategorijās, savukārt Lielā Kristapa laikā darbosies starptautiska žūrija, kas noteiks laureātus. Labākā studentu filma tiks noteikta atsevišķā konkursā. Tradicionāli Lielā Kristapa ietvaros tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu kinomākslā, tāpat īpašās žūrijas un atbalstītāju balvas.

Nacionālā kino balva Lielais Kristaps šogad norisināsies no 7. līdz 12. novembrim kinoteātrī Splendid Palace. Lielā Kristapa laikā skatītājiem būs iespēja noskatīties balvai nominētās filmas, plānotas arī vairākas Latvijas jaunāko filmu pirmizrādes. Pasākumu kulminācija, svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks 12. novembrī kinoteātrī Splendid Palace. Skatītājiem to būs iespēja vērot klātienē, iegādājoties biļetes, vai arī Latvijas televīzijas tiešraidē.

Nacionālo kino balvu Lielais Kristaps rīko biedrība Latvijas Kinematogrāfistu savienība sadarbībā ar Nacionālo Kino centru un LR Kultūras ministriju, atbalsta Rīgas dome.

26.06.2019.

Saistītie raksti

Izziņo Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantus

Izziņo Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantus

03.10.2018.

Trešdien, 3. oktobrī viesnīcā Bergs tika paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominanti.

Nacionālā kino balva Lielais Kristaps 2017

Nacionālā kino balva Lielais Kristaps 2017

18.05.2017.

Nacionālais filmu festivāls un Nacionālā kino balva LIELAIS KRISTAPS 2017. gadā norisināsies no 9.-14. novembrim. Filmu producenti un autori aicināti pieteikt savas filmas no 2017. gada 15. jūnija līdz 15. augustam.

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps

25.06.2017.

Latvijas Kinematogrāfistu savienība aicina filmu producentus un autorus pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps.

Nacionālās kino balvas nominantus paziņos preses konferencē

Nacionālās kino balvas nominantus paziņos preses konferencē

27.09.2018.

Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantu paziņošanu notiks trešdien, 3. oktobrī plkst. 11.00 Hotel Bergs.


Organizē

Kinosavienība NKC KM

Atbalsta

LMT Hannu Pro

Sadarbojas

SP BB Rental Cirks Entresol Mitto Arhīvs Kino Muzejs Valmiermuiža

Informē

LTV Radio LSM Santa Visual Media Diena K Diena K Raksti