Katram savs cilvēks oranžā vestē

Viktora Freiberga diskusija un filma M.O.Ž. 9. oktobrī plkst. 21.00 Splendid Palace Lielajā zālē.

Aika Karapetjana filma M.O.Ž. ir otrā pilnmetrāžas šausmu spēlfilma Latvijas kino vēsturē. Vai šausmu kino tikai biedē vai tam ir dziļāka nozīme, kā atšķirt šausmu kino no primitīvām iebiedēšanas filmām, kāda ir telpas funkcija un darbības vide šausmu filmās? Šie un citi jautājumi, piemēram, kādas ir šausmu kino literārās saknes, tiks aplūkoti diskusijā, kurā piedalīsies režisors Aiks Karapetjans, literatūrzinātniece Bārbala Stroda un Viktors Freibergs.

Pēc diskusijas — trīs Lielā Kristapa nominācijās ("Labākais aktieris", " Labākais grima mākslinieks", "Labākais montāžas režisors") nominētā filma M.O.Ž.

30.09.2016.

Saistītie raksti

Diskusija Latvijas kino šodien

Diskusija Latvijas kino šodien

09.10.2016.

Trešdien, 12.oktobrī 14:00 Splendid Palace Mazajā zālē aicinām visus interesentus uz diskusiju Latvijas kino šodien. Diskusija angļu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Ieeja bez maksas.

Lielā Kristapa atklāšana veltīta režisoram Jānim Streičam

Lielā Kristapa atklāšana veltīta režisoram Jānim Streičam

30.09.2016.

Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps festivāls tiks atklāts 6. oktobrī ar balvas pasniegšanu par mūža ieguldījumu kino mākslā meistaram Jānim Streičam.

Pirmā Eiropas mākslas kino diena

Pirmā Eiropas mākslas kino diena

09.10.2016.

Svētdien, 9. oktobrī 16.00 Pirmās Eiropas mākslas kino dienas ietvaros īpašais Ausmas seanss, ko ievada diskusija Latvijas filmas Eiropā un pasaulē.

Vai pastāv eksakto zinātņu gēns

Vai pastāv eksakto zinātņu gēns

09.10.2016.

Otrdien, 11. oktobrī 18.30 Splendid Palace Lielajā zālē Santas Skuteles dokumentālās filmas Kvanta kods Rīgas pirmizrāde. Ievadā diskusija Vai pastāv eksakto zinātņu gēns?


Organizē

Kinosavienība NKC KM

Atbalsta

LMT Hannu Pro

Sadarbojas

SP BB Rental Cirks Entresol Mitto Arhīvs Kino Muzejs Valmiermuiža

Informē

LTV Radio LSM Santa Visual Media Diena K Diena K Raksti