Lielā Kristapa nedēļas nogalē īpaši pasākumi bērniem

Nedēļas nogalē - 11. un 12. novembrī - mazajiem skatītājiem sarūpētas īpašas radošās darbnīcas un kino seansi.

Abas dienas filmu seansi sāksies plkst. 11:30, taču bērni kopā ar vecākiem un vecvecākiem būs mīļi gaidīti jau no plkst. 10:00, lai vingrinātu iztēli dažādās aizraujošās aktivitātēs kopā ar homo ecos: un Brain Games.

Sestdien, Lāčplēša dienā, 11. novembrī

No plkst. 10:00 homo ecos: radošā darbnīca (Splendid Palace vestibils)
Biedrība homo ecos: bērnu rīta apmeklētājiem piedāvās upcycling darbnīcas. Pašiem mazākajiem būs iespēja līmēt, zīmēt un aplicēt kolāžas, izmantojot dažādus otrreiz izmantojamus materiālus (žurnāli, papīrs, auduma atgriezumi, kartons, bundžas). Katrs varēs izveidot arī glezniņu ar jautro multeņu varoni - dziedošo Hugo. Lielākie bērni kopā ar homo ecos: no t-krekla izgatavos sev somu, ko, izmantojot trafaretus, varēs rotāt ar uzkrāsotu Lielā Kristapa logo.

Plkst. 11:30, Animācijas filmu seanss (Splendid Palace Lielā zāle)
Bērni aicināti iepazīties ar Latvijas animācijas meistaru fantāzijas pasauli. Seansā pirmizrādi piedzīvos starptautisku atzinību guvušā režisora Ēvalda Lāča jaunā filmiņa “Kurmis un bullis”, tāpat būs iespējams piepildīt sapņus filmu studijas RIJA filmā “Dziedošais Hugo un viņa neticamie piedzīvojumi” (rež. Reinis Kalnaellis) – filmas veidošanā piedalījušies pazīstamās grupas “Prāta vētra” dalībnieki – Kaspars Roga kā scenārija autors, bet vienā no lomām – arī Renārs Kaupers. Stāstu par pavisam neparastu omīti ierasti rotaļīgā manierē pavēstīs režisors Nils Skapāns filmā “Mūsu ome rullē”, bet ar Jaunā Rīgas teātra aktieru ierunātajiem varoņiem varēs sadraudzēties režisora Edmunda Jansona un mākslinieka Reiņa Pētersona krāšņajā animācijā “Bize un Neguļa”. Un vai esat bijuši tuksnesī un bēguši no briesmoņa? Ja nē – drosmīgā ceļojumā jūs aizvedīs režisora Ginta Zilbaloža filma “Oāze”.

Svētdien, 12. novembrī

No plkst. 10:00 Brain Games radošā darbnīca (Splendid Palace vestibils)
Bērni aicināti piedzīvot priecīgu rītu Brain Games galda spēļu pasaulē. Ikviens varēs iemēģināt savas prasmes un veiklību pingvīnu slidināšanā pa skolu un zivju ķeršanā šī gada labākajā galda spēlē bērniem ICE COOL! Būs arī iespēja būvēt pilsētas (lielo Jengas torni), skaitīt kopā ar lācēniem, doties darba gaitās ar skudriņām un stāstīt pasaku stāstus.

Plkst. 11:30 “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” seanss (Splendid Palace Lielā zāle)
Stāsts par vectēvu un viņa mazdēlu Oskaru šogad saņēmis veselas sešas Lielā Kristapa nominācijas. Pirms seansa ar skatītājiem tiksies filmas autori, tostarp leģendārais kino režisors Varis Brasla, kurš uzņēmis tādas iemīļotas filmas kā “Ūdensbumba resnajam runcim” (2004), “Ziemassvētku jampadracis” (1993) un “Emīla nedarbi” (1985). Skatītāji uzzinās noslēpumus par filmu uzņemšanas aizkulisēm un noskaidros, kā mūsdienu bērni skatās kino.

Biļetes uz Lielā Kristapa BĒRNU RĪTIEM, kā arī pārējo filmu programmu pieejamas kinoteātra Splendid Palace kasēs (www.splendidpalace.lv). Tāpat kā ik gadus – gan bērniem, gan skolēniem, gan studentiem, gan senioriem, gan arī ģimenēm būs pieejamas īpašas atlaides.

08.11.2017.

Saistītie raksti

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps

25.06.2017.

Latvijas Kinematogrāfistu savienība aicina filmu producentus un autorus pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps.

Pēdējais brīdis pieteikt filmas Lielajam Kristapam

Pēdējais brīdis pieteikt filmas Lielajam Kristapam

10.08.2017.

Vēl līdz 15. augustam filmu autori un producenti var pieteikt savas filmas Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps”, kas šogad norisināsies patriotisko svētku laikā no 9. līdz 15. novembrim. Filmas var pieteikt sadaļā Pieteikt filmu.

Nacionālās kino balvas nominantus paziņos preses konferencē

Nacionālās kino balvas nominantus paziņos preses konferencē

27.09.2018.

Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantu paziņošanu notiks trešdien, 3. oktobrī plkst. 11.00 Hotel Bergs.

Izziņo Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantus

Izziņo Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantus

03.10.2018.

Trešdien, 3. oktobrī viesnīcā Bergs tika paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominanti.


Organizē

Kinosavienība NKC KM

Atbalsta

LMT Hannu Pro

Sadarbojas

SP BB Rental Cirks Entresol Mitto Arhīvs Kino Muzejs Valmiermuiža

Informē

LTV Radio LSM Santa Visual Media Diena K Diena K Raksti