"Lielā Kristapa" nominanti būs zināmi 3. oktobrī

Nacionālās Kino balvas “Lielais Kristaps” šī gada nominanti tiks paziņoti preses konferencē 3. oktobrī plkst. 11:00 Cafe Film Noir (Splendid Palace).

Preses konferencē piedalīsies Nauris Puntulis, LR Kultūras ministrs, Dita Rietuma, Nacionālā kino centra vadītāja un Ieva Romanova, Latvijas Kinematogrāfistu savienības priekšsēdētāja. Pasākumā tiks paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” nominanti kategorijās: Labākā pilnmetrāžas spēlfilma, Labākā īsmetrāžas spēlfilma, Labākā pilnmetrāžas dokumentālā filma, Labākā īsmetrāžas dokumentālā filma, Labākā animācijas filma, Labākā TV filma vai seriāls, Labākā debijas filma un ar 17 kino ražošanu saistītās profesijās. Tiks izziņoti arī galvenie “Lielā Kristapa" notikumi, kā arī balvas par mūža ieguldījumu filmu mākslā saņēmējs. Uz preses konferenci aicināti mediju pārstāvji un filmu pieteicēji, kā arī citi interesenti.

“Lielais Kristaps” šogad norisināsies 7.-12. novemrbī kinoteātrī “Splendid Palace”, balvu pasniegšanas ceremonija - 12. novembrī. Skatītājiem būs iespēja ceremoniju vērot klātienē, iegādājoties biļetes, vai Latvijas televīzijas tiešraidē. 

23.09.2019.

Saistītie raksti

Izziņo Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantus

Izziņo Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantus

03.10.2018.

Trešdien, 3. oktobrī viesnīcā Bergs tika paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominanti.

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai "Lielais Kristaps 2019"

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai "Lielais Kristaps 2019"

26.06.2019.

Līdz šī gada 15. augustam Latvijas filmu producenti un autori aicināti pieteikt savas filmas Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps”. Mājaslapā var iepazīties ar Balvas nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu.

Nacionālā kino balva Lielais Kristaps 2017

Nacionālā kino balva Lielais Kristaps 2017

18.05.2017.

Nacionālais filmu festivāls un Nacionālā kino balva LIELAIS KRISTAPS 2017. gadā norisināsies no 9.-14. novembrim. Filmu producenti un autori aicināti pieteikt savas filmas no 2017. gada 15. jūnija līdz 15. augustam.

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps

25.06.2017.

Latvijas Kinematogrāfistu savienība aicina filmu producentus un autorus pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps.


Organizē

Kinosavienība NKC KM

Atbalsta

LMT RD LG Hannu Pro

Sadarbojas

RN Arhīvs Kinomuzejs Neiburgs Prestige Cuvee Valmiermuiža Mitto BB Rental

Informē

LTV Kino Raksti LSM Ieva Calis Diena CC