“Lielā Kristapa” nominanti būs zināmi 5. decembrī

Raksta attēls

Preses konferencē pirmdien, 5. decembrī plkst. 10:00 kinoteātra "Splendid Palace" Velvju zālē tiks paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti.

Pasākumā piedalīsies Nauris Puntulis, LR kultūras ministrs, Dita Rietuma, Nacionālā kino centra vadītāja,  Zane Balčus, Starptautiskās kino žurnālistu un kino kritiķu federācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas pārstāve atlases komisijā un Marta Bite, Latvijas Kinematogrāfistu savienības, Balvas rīkotāja, valdes locekle. 

Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” pasākumi norisināsies no 2023. gada 23. līdz 26. februārim. Šajā laikā skatītājiem būs iespēja vienkopus noskatīties balvai nominētās filmas, jaunu filmu pirmizrādes, kā arī tikties ar filmu autoriem. Svinīgā ceremonijā 26. februārī tiks pasniegtas balvas labākajām filmām un filmu ražošanā iesaistītajiem profesionāļiem 25 kategorijās, kā arī Balva par mūža ieguldījumu filmu mākslā, žūrijas un citas īpašās balvas. Skatītāji varēs vērot ceremoniju klātienē vai Latvijas Televīzijas un Sabiedrisko mediju portāla LSM tiešraidēs. Nacionālo kino balvu “Lielais Kristaps” iedibinājusi un rīko biedrība “Latvijas Kinematogrāfistu savienība” sadarbībā ar Nacionālo Kino centru un LR Kultūras ministriju.

Mediju pārstāvjus par savu ierašanos uz preses konferenci lūdzam informēt līdz 2. decembrim, rakstot uz e-pastu . Lūgums ierasties laicīgi. 

Foto: Gints Ivuškāns

Saistītie raksti