“Lielā Kristapa” nominanti būs zināmi 5. decembrī

Preses konferencē pirmdien, 5. decembrī plkst. 10:00 kinoteātra "Splendid Palace" Velvju zālē tiks paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti.

Pasākumā piedalīsies Nauris Puntulis, LR kultūras ministrs, Dita Rietuma, Nacionālā kino centra vadītāja,  Zane Balčus, Starptautiskās kino žurnālistu un kino kritiķu federācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas pārstāve atlases komisijā un Marta Bite, Latvijas Kinematogrāfistu savienības, Balvas rīkotāja, valdes locekle. 

Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” pasākumi norisināsies no 2023. gada 23. līdz 26. februārim. Šajā laikā skatītājiem būs iespēja vienkopus noskatīties balvai nominētās filmas, jaunu filmu pirmizrādes, kā arī tikties ar filmu autoriem. Svinīgā ceremonijā 26. februārī tiks pasniegtas balvas labākajām filmām un filmu ražošanā iesaistītajiem profesionāļiem 25 kategorijās, kā arī Balva par mūža ieguldījumu filmu mākslā, žūrijas un citas īpašās balvas. Skatītāji varēs vērot ceremoniju klātienē vai Latvijas Televīzijas un Sabiedrisko mediju portāla LSM tiešraidēs. Nacionālo kino balvu “Lielais Kristaps” iedibinājusi un rīko biedrība “Latvijas Kinematogrāfistu savienība” sadarbībā ar Nacionālo Kino centru un LR Kultūras ministriju.

Mediju pārstāvjus par savu ierašanos uz preses konferenci lūdzam informēt līdz 2. decembrim, rakstot uz e-pastu . Lūgums ierasties laicīgi. 

Foto: Gints Ivuškāns

01.12.2022.

Saistītie raksti

Lielais Kristaps izziņo Nacionālās kino balvas programmu

Lielais Kristaps izziņo Nacionālās kino balvas programmu

31.10.2018.

No 7. līdz 13. novembrim, īsi pirms Latvijas simtgades svinībām, kinoteātrī Splendid Palace norisināsies nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums – Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps”.

Lielais Kristaps aicina komandā mediju koordinatoru

Lielais Kristaps aicina komandā mediju koordinatoru

01.08.2019.

Darbam ar medijiem aicinām komandā kolēģi ar zināšanām par Latvijas kino norisēm un pieredzi sabiedrisko attiecību jomā.

Vēl 10 dienas var pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai

Vēl 10 dienas var pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai

06.08.2019.

Līdz 15. augustam, tas ir vēl 10 dienas, Latvijas filmu producenti un autori aicināti pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps. Filmas var pieteikt mājas lapā lielaiskristaps.lv sadaļā "Pieteikt filmu".

Noslēgusies pieteikumu iesniegšana Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps”

Noslēgusies pieteikumu iesniegšana Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps”

16.08.2019.

15. augustā noslēgusies pieteikumu iesniegšana Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps” un, salīdzinot ar 2018. gadu, pieteikumu skaits ir pat pieaudzis.


Organizē

Kinosavienība NKC KM

Atbalsta

LMT Hannu Pro

Sadarbojas

SP BB Rental Cirks Entresol Mitto Arhīvs Kino Muzejs Valmiermuiža

Informē

LTV Radio LSM Santa Visual Media Diena K Diena K Raksti