"Lielā Kristapa" nominanti būs zināmi 6. oktobrī

Preses konferencē trešdien, 6. oktobrī plkst. 11:00 kinoteātra "Splendid Palace" Velvju zālē tiks paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti.

Pasākumā piedalīsies Nauris Puntulis, LR kultūras ministrs, Dita Rietuma, Nacionālā kino centra vadītāja, Ieva Romanova, Latvijas Kinematogrāfistu savienības priekšsēdētāja, Marta Bite, Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" producente. Preses konferencē tiks paziņoti šāgada Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti, kā arī galvenie "Lielā Kristapa" notikumi un Balvas par mūža ieguldījumu filmu mākslā saņēmējs. 

Nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums Nacionālā kino balva "Lielais Kristaps" norisināsies īsi pirms Latvijas Neatkarības dienas – no 11. līdz 15. novembrim gan digitālajā vidē, gan klātienē, ja to atļaus epidemioloģiskā situācija valstī. Skatītājiem būs iespēja vienkopus noskatīties balvai nominētās filmas, jaunu filmu pirmizrādes, studentu filmas, filmas bērniem, kā arī tikties ar filmu autoriem. Svinīgā ceremonijā 14. novembrī tiks pasniegtas balvas labākajām filmām un filmu ražošanā iesaistītajiem profesionāļiem 25 kategorijās, kā arī balva par mūža ieguldījumu filmu mākslā, žūrijas un citas īpašās balvas. Skatītāji varēs vērot ceremoniju klātienē vai Latvijas Televīzijas un Sabiedrisko mediju portāla LSM tiešraidēs. Nacionālo kino balvu “Lielais Kristaps” rīko biedrība “Latvijas Kinematogrāfistu savienība” sadarbībā ar Nacionālo Kino centru un LR Kultūras ministriju, atbalsta Rīgas dome.

Mediju pārstāvjus par savu ierašanos uz preses konferenci lūdzam informēt līdz 4. oktobrim, rakstot uz e-pastu . Lūgums ierasties laicīgi. Ieeja ar derīgu Covid-19 vakcīnas vai pārslimošanas sertifikātu.

30.09.2021.

Saistītie raksti

“Lielais Kristaps”: šodien sākas skatītāju balsojums

“Lielais Kristaps”: šodien sākas skatītāju balsojums

07.02.2022.

Šodien, 7. februārī, sabiedrisko mediju portālā LSM sākas balsojums par “Lielā Kristapa” filmām. Visvairāk balsu saņēmušais kinodarbs saņems skatītāju balvu, un tā ir viena no īpašajām balvām, ko pasniegs “Lielā Kristapa” noslēguma ceremonijā 27. februārī.

Izziņo Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantus

Izziņo Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantus

03.10.2018.

Trešdien, 3. oktobrī viesnīcā Bergs tika paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominanti.

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai "Lielais Kristaps 2019"

Aicina pieteikt filmas Nacionālajai kino balvai "Lielais Kristaps 2019"

26.06.2019.

Līdz šī gada 15. augustam Latvijas filmu producenti un autori aicināti pieteikt savas filmas Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps”. Mājaslapā var iepazīties ar Balvas nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu.

"Lielā Kristapa" nominanti būs zināmi 3. oktobrī

"Lielā Kristapa" nominanti būs zināmi 3. oktobrī

23.09.2019.

Nacionālās Kino balvas “Lielais Kristaps” šī gada nominanti tiks paziņoti preses konferencē 3. oktobrī plkst. 11:00 Cafe Film Noir (Splendid Palace).


Organizē

Kinosavienība NKC KM

Atbalsta

LMT Hannu Pro

Sadarbojas

SP BB Rental Cirks Entresol Mitto Arhīvs Kino Muzejs Valmiermuiža

Informē

LTV Radio LSM Santa Visual Media Diena K Diena K Raksti