"Lielā Kristapa" nominanti būs zināmi 6. oktobrī

Raksta attēls

Preses konferencē trešdien, 6. oktobrī plkst. 11:00 kinoteātra "Splendid Palace" Velvju zālē tiks paziņoti šī gada Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti.

Pasākumā piedalīsies Nauris Puntulis, LR kultūras ministrs, Dita Rietuma, Nacionālā kino centra vadītāja, Ieva Romanova, Latvijas Kinematogrāfistu savienības priekšsēdētāja, Marta Bite, Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" producente. Preses konferencē tiks paziņoti šāgada Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti, kā arī galvenie "Lielā Kristapa" notikumi un Balvas par mūža ieguldījumu filmu mākslā saņēmējs. 

Nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums Nacionālā kino balva "Lielais Kristaps" norisināsies īsi pirms Latvijas Neatkarības dienas – no 11. līdz 15. novembrim gan digitālajā vidē, gan klātienē, ja to atļaus epidemioloģiskā situācija valstī. Skatītājiem būs iespēja vienkopus noskatīties balvai nominētās filmas, jaunu filmu pirmizrādes, studentu filmas, filmas bērniem, kā arī tikties ar filmu autoriem. Svinīgā ceremonijā 14. novembrī tiks pasniegtas balvas labākajām filmām un filmu ražošanā iesaistītajiem profesionāļiem 25 kategorijās, kā arī balva par mūža ieguldījumu filmu mākslā, žūrijas un citas īpašās balvas. Skatītāji varēs vērot ceremoniju klātienē vai Latvijas Televīzijas un Sabiedrisko mediju portāla LSM tiešraidēs. Nacionālo kino balvu “Lielais Kristaps” rīko biedrība “Latvijas Kinematogrāfistu savienība” sadarbībā ar Nacionālo Kino centru un LR Kultūras ministriju, atbalsta Rīgas dome.

Mediju pārstāvjus par savu ierašanos uz preses konferenci lūdzam informēt līdz 4. oktobrim, rakstot uz e-pastu . Lūgums ierasties laicīgi. Ieeja ar derīgu Covid-19 vakcīnas vai pārslimošanas sertifikātu.

Saistītie raksti