Sācies Lielā Kristapa skatītāju balsojums

Raksta attēls

Līdz 2. februārim sabiedrisko mediju vietnē LSM skatītāji var balsot par savu mīļāko filmu .

Sācies nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" skatītāju balsojums, kurā šogad piedalās visas filmas, kas nominētas kādā no "Lielā Kristapa" balvas kategorijām un līdz balsojuma sākumam tikušas publiski izrādītas. Visvairāk balsu saņēmušais kinodarbs "Lielā Kristapa" noslēguma ceremonijā 4. februārī saņems skatītāju balvu.

Balsojums sabiedrisko mediju portālā LSM.lv norit no 2024. gada 12. janvāra pulksten 7.00 līdz 2. februāra pulksten 23.59. Balsot iespējams vienu reizi dienā.

https://www.lsm.lv/balsojums-lielais-kristaps/

Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps 2023" skatītāju balsojumā piedalās 31 kino darbs – visas filmas, kas nominētas kādā no "Lielā Kristapa" balvas kategorijām un līdz balsojuma sākumam tikušas publiski izrādītas (piemēram, kinoteātros, kino festivālos, televīzijā, tiešsaistē vai digitālās platformās).

"Lielā Kristapa" centrā šogad būs kino laukums un kino darbaspēks, balvu pasniegšanas ceremonija būs multimediāla izrāde, kurā būs iespējams ielūkoties kino uzņemšanas aizkulisēs un dažādās kino redzamajās un aizkadra profesijās un tehnoloģijās. Līdz ar nomināciju izziņošanu tiks iezīmēts šī gada Nacionālās kino balvas sākums un turpmāko mēnesi līdz pat balvu pasniegšanas ceremonijai tiks izcelts aktuālākais Latvijas kino, iepazīstinot ar tā veidotājiem.

Balva norisināsies no 1. līdz 4. februārim, piedāvājot filmu programmu un īpašus notikumus, kas vainagosies ar apbalvošanas ceremoniju, kurai tiešraidē varēs sekot līdzi Latvijas Televīzijā un LSM.lv.

Svinīgā ceremonijā tiks pasniegtas balvas filmu kategorijās, tostarp labākā pilnmetrāžas spēlfilma, labākā īsmetrāžas spēlfilma, labākā pilnmetrāžas dokumentālā filma, labākā īsmetrāžas dokumentālā filma, labākā animācijas filma, labākā daudzsēriju filma, labākā debijas filma un labākā studentu filma, kā arī 17 profesionālajās kategorijās un skatītāju balva. Kā ik gadu LKS pasniegs balvu par mūža ieguldījumu filmu mākslā.

Nacionālo kino balvu "Lielais Kristaps" rīko Latvijas Kinematogrāfistu savienība sadarbībā ar Nacionālo kino centru un LR Kultūras ministriju.

Saistītie raksti