Nacionālās kino balvas nominantus paziņos preses konferencē

Raksta attēls

Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantu paziņošanu notiks trešdien, 3. oktobrī plkst. 11.00 Hotel Bergs.

Preses konferencē stāstīsim par balvai “Lielais Kristaps” nominēto filmu un profesionāļu saraksta publiskošanu kategorijās: Labākā pilnmetrāžas spēlfilma, Labākā pilnmetrāžas dokumentālā filma, Labākā īsmetrāžas filma, Labākā debijas filma, Labākā studentu filma un ar 17 kino ražošanu saistītās profesijās.

Izziņosim arī Lielā Kristapa starptautiskās žūrijas sastāvu, galvenos Lielā Kristapa notikumus, kā arī  nosauksim balvas par mūža ieguldījumu filmu mākslā saņēmēju.

Īsi pirms Latvijas Neatkarības dienas svinībām 7.-13. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps”. Nedēļas laikā būs iespēja vienkopus noskatīties balvai nominētās filmas, jaunu filmu pirmizrādes, studentu filmas, bērnu filmas, tikties ar filmu autoriem, piedalīties diskusijās par Latvijas kino aktualitātēm. Pateicoties Nacionālā Kino centra programmai “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”, šogad paredzams bagātīgs filmu klāsts un sīva konkurence par balvām. Kino balvas laureātus noteiks starptautiska žūrija, kas darbosies festivāla laikā. Pasākuma kulminācija būs balvu pasniegšanas ceremonija, kas notiks pirmdien, 12. novembrī. Skatītājiem būs iespēja to vērot klātienē, iegādājoties biļetes, vai Latvijas televīzijas tiešraidē.

Preses konferences dalībniekus gaidīsim ar kafiju un “Pure Chocolate”

Saistītie raksti