"Lielā Kristapa" pasākumu plāns no 23. līdz 27. februārim

Raksta attēls

"Lielais Kristaps" sāksies ar diskusiju "Latvijas kino. Jaunie laiki", ko tiešraidē varēs skatīties 23. februārī sabiedrisko mediju portālā LSM, filmu programma kinoteātrī "Splendid Palace" 24.-26. februārī. Balvu pasniegšanas ceremonija - 27. februārī, tiešraide LTV un LSM.

Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps” norisināsies no 23. līdz 27. februārim, to atklās festivāla mājās-kinoteātrī “Splendid Palace” ar ārpuskonkursa pirmizrādi - Armanda Zvirbuļa daudzsēriju filmas “Krimināllieta iesācējam” pirmajām divām sērijām. Kinoteātrī notiks vairākas pirmizrādes un būs iespējams noskatīties daudzas balvai nominētās filmas. Klātienes pasākumi notiks „zaļajā režīmā”. Tiešsaistē portālā www.filmas.lv varēs noskatīties retrospekcijas programmas un studentu konkursa filmas.“Lielajam Kristapam” nominētās filmas var noskatīties arī Latvijas lielākajās straumēšanas platformās “LMT Viedtelevīzija” un “Tet+”, kā arī Vimeo. “Lielā Kristapa” noslēguma ceremonija notiks 27. februārī “Hanzas peronā”, un tiešraidē to translēs LSM un Latvijas Televīzija. Visa aktuālā informācija: www.lielaiskristaps.lv.

Biļetes var iegādāties kinoteātra "Splendid Palace" mājas lapā - https://www.splendidpalace.lv/lv?comingSoon=true 

Nacionālo Kino balvu “Lielais Kristaps” rīko biedrība Latvijas Kinematogrāfistu savienība sadarbībā ar Nacionālo Kino centru un Latvijas Republikas Kultūras ministriju, atbalsta Rīgas dome, “Latvijas Mobilais Telefons” un Hannu Pro. “Lielā Kristapa” partneri: “Splendid Palace”, Latvijas Nacionālais arhīvs, Rīgas Kino muzejs, “Neiburgs”, “Amber Distribution Latvia”, “Skrīveru saldumi”, “Valmiermuiža”, “Mitto”, “Masterprint”, “Kalve” un "Entresol", informatīvais atbalsts: Latvijas Televīzija, LSM, Latvijas Radio, Cālis, Diena, Kultūras diena, Kino raksti un “Santa”.

Saistītie raksti